شرکت زرکابل کرمان

شرکت زرکابل کرمان (سهامي خاص) توليد کننده انواع سيم و کابل با هادي هاي مسي و آلومينيومي در سطح low voltage مي باشد.

اين شرکت با بهره بردن از دوازده سال تجربه در زمينه توليد سيم و کابل، اقدام به ارائه ی کالا و خدمات به صنايع مختلفي نظير: صنايع فولاد، نیروگاهی، نفت و گاز و پتروشیمی، ساختمانی و آب و فاضلاب، صنایع ریلی و کليه پروژه هاي عمراني از قبيل پروژه های گردشگری، کشاورزی، فرودگاه ها، بزرگراها، سدها و غيره نموده است. واحد های تولیدی شامل: سالن هاي توليد سيم و کابل، توليد انواع عايق ها، تأمين و آماده سازي تجهيزات جانبي، نظیر: ساخت تجهيزات فني و مهندسي ، قرقره سازي ، پالت و مجموعه انبار هاي مواد اوليه و محصول نهايي بوده و همچنین مساحت سایت های تولید ، تست و تحويل کالا بيش از 100,000 متر مربع و فضاي انبار و تاسيسات جانبي حدود 20,000 متر مربع را به خود تخصيص داده اند. دفتر اصلي مديريت و بازرگاني شرکت در شمال غرب تهران استقرار يافته است.

تاریخچه

شرکت زرکابل کرمان (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۰ تاسیس گردید و در سال ۱۳۸۴ با هدف تولید انواع سیم و کابل های ساختمانی و فشار ضعیف در شهرک صنعتی شماره یک کرمان به بهره برداری رسید. محصولات زرکابل کرمان، بدلیل دارا بودن کیفیت بالا و استانداردهای روز دنیا از محبوبیت بالایی در میان مصرف کنندگان برخوردار شد و این محبوبیت منجر به ایجاد فضای تولید مدرن با ماشین آلات روز دنیا در سال ۱۳۸۸ گردید. از جمله محصولات تولیدی زرکابل در این دوره می توان به انواع کابلهای فشار ضعیف تا سطح ولتاژ یک کیلو ولت، کابلهای مخابراتی و کواکسیال اشاره کرد.

در سال ۱۳۹۰ با بروزرسانی مجدد خطوط تولید و ایجاد قابلیت تولید کابلهای آلومینیومی، انواع کابلهای قدرت، ابزار دقیق، مسلح و غیر مسلح، خودنگهدار، تخت و غیره با عایق PVC و XLPE به سبد محصولات اضافه شد. با توجه به اینکه مواد اولیه مرغوب در تولید محصولات درجه یک نقش عمده ای دارد، در سال ۱۳۹۳ محموعه زر پلیمر با هدف تولید و تامین مواد اولیه ی PVC به بهره برداری رسید. هم اکنون در سایه ی تلاش و همت کارکنان مجموعه و با استفاده از تجارب متخصصین و نیروهای کار آزموده مفتخر هستیم که انواع عایق های تخصصی شامل: عایق های خودرویی، هالوژن فری و همچنین انواع کابلهای تخصصی مربوط به صنایع ریلی، نیروگاه خورشیدی، کابلهای مقاوم در برار آتش و حرارت را با کیفیت قابل رقابت با محصولات بین المللی در مجموعه زر پلیمر تولید نماییم.

ماموریت

شرکت زرکابل کرمان به عنوان تولیدکننده فعال در صنعت سیم و کابل با باور و عمل به اینکه “کیفیت حاصل تلاش و دقت است” و با نگرشی پایدار ، پیشرو در تامین و تضمین کیفیت کالا می باشد و ضمن دارا بودن از مشتریان دائمی و فعال، همواره بهبود مستمر سطح رضایتمندی و ارتقا کیفی محصولات تولیدی مطابق با فن آوری و استانداردهای معتبر جهانی را در نظر داشته و به آن متعهد می باشد.